top of page
juridiska aizsardzība pret vajāšanu un diskrimināciju

Manas jurista prakses pamata specializācijas joma ir cilvēka tiesību aizsardzība pret dažāda veida vajāšanu un diskrimināciju, tostarp pēc rases, tautības, valsts piederības, reliģijas, sociālās piederības, politiskās pārliecības, ekonomisku un citu iemeslu dēļ.

 

Es sniedzu jurista pakalpojumus patvēruma meklētājiem Latvijā un citās Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp bēgļa, alternatīvā statusa un politiskā patvēruma saņemšanas jautājumos. Es pārstāvu vajāšanas upurus arī starptautiskajās tiesu un tiesību aizsardzības iestādēs (Cilvēktiesību komiteja un Apvienoto Nāciju Organizācijas īpašie ziņotāji, Eiropas Cilvēktiesību tiesa un citas), nodrošinu tiesisku aizsardzību pret netiesiskiem ekstradīcijas pieprasījumiem un nelikumīgu izsludināšanu starptautiskā meklēšanā ar Interpola starpniecību. Tāpat specializējos arī ārvalstu investoru īpašumu aizsardzībā pret ekspropriāciju (nacionalizāciju) un citiem investoru tiesību pārkāpumiem, ko pieļauj suverēnas valstis. Pārstāvu investorus starptautiskās šķīrējinstitūcijās.

 

Pateicoties astoņpadsmit gadus ilgai jurista darba pieredzei, plašai advokāta un tiesību aizsardzības praksei, vērā ņemamai pieredzei izvēlētajā specializācijas jomā, lielam skaitam uzvarētu lietu un sniegto pakalpojumu augstam panākumu rādītājam, kā arī augsti kvalificētiem partneriem un konsultantiem dažādās jurisdikcijās, varu sniegt juridiskos pakalpojumus vissarežģītākajās un nestandarta situācijās. Katrā atsevišķā gadījumā tiek izstrādāta ekskluzīva aizsardzības stratēģija, pamatojoties uz autoritāru režīmu īpatnību un to pielietoto šķietami tiesisko vajāšanas paņēmienu izpratni, izmantojot individuālu paņēmienu klāstu un ievērojot pilnīgu konfidencialitāti.

JURIDISKIE PAKALPOJUMI

bēgļa statuss,

alternatīvais statuss,

politiskais patvērums,

uzturēšanās atļauja

Latvijas/ES pilsonība

PATVĒRUMS

IMIGRĀCIJA

CILVĒK-

TIESĪBAS

ANO Cilvēktiesību

komiteja /

īpašie ziņotāji,

Eiropas

Cilvēktiesību tiesa

INTERPOLS

EKSTRADĪCIJA

 sarkano paziņojumu anulēšana, dzēšana no datu bāzēm, 

aizsardzība pret ekstradīciju

INVESTĪCIJU AIZSARDZĪBA

UNCITRAL šķīrējtiesa,

ICSID mehānismi,

citas šķīrējtiesas, nacionālās

jurisdikcijas

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Adrese

Pulkveža Brieža iela, 4-43

Rīga, LV-1010, Latvija

E-pasts

aleksejs@jelisejevs.lv

Tālrunis

+371 29127640

Fakss

+371 26570833

  • White LinkedIn Icon

Jūsu īsziņa ir saņemta. Es sasaistīšos ar Jums tuvākajā laikā.

bottom of page